Dodávky prádelenské technologie

 

Kannegiesser

Pro velké průmyslové prádelny nabízíme stroje od světově renomované firmy Kannegiesser, která patří k tradičním a osvědčeným značkám na českém a slovenském trhu a může se pochlubit nejdelším výčtem referencí. Firma je již od svého vzniku plně v držení rodiny Kannegiesserů. Průměrný roční obrat přesahuje 230 mil. eur, a to s cca 800 zaměstnanci a sedmi závody v Německu, Velké Británii a Spojených státech amerických. Kannegiesser je synonymem pro kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost technologie. Ve firemní filozofii je kladen důraz zejména na kvalitní poradenství a kompletní servis. V sortimentu firmy naleznete veškeré vybavení moderní prádelny, od tunelové pračky přes žehliče, skladače až po ucelené logistické systémy.

Kannegiesser (dříve značky Kannegiesser, Passat, Voss, Poensgen-PWZ, Kleindienst, Pharmagg, Supertrack) je nejrozšířenější a tradiční značkou průmyslové prádelenské techniky v České republice. Za poslední čtyři roky zaznamenala firma značné úspěchy na světových trzích, a to především díky převratným novinkám ve svém sortimentu. O pozici značky na našem trhu svědčí i udělení prestižní ceny Kannegiesser Marketing Award 2002 firmě Pragoperun za mimořádný přínos k rozvoji firmy v oblasti prodeje a servisu. Cena byla poprvé v historii udělena firmě z bývalého východního bloku.

 

LAVAMAC

Pro prádelny s kapacitou přibližně do 1500 kg prádla za směnu nabízíme stroje od jediného českého výrobce prádelenské techniky - firmy Lavamac. Stroje Lavamac se vyrábějí v Příboru a na českém trhu patří k nejrozšířenějším. Vyznačují se zejména svou spolehlivostí, robustní konstrukcí a dlouhou životností. O tom svědčí i fakt, že stroje Lavamac našly uplatnění ve více než 300 domovech důchodců, ústavech sociální péče, hotelech a soukromých prádelnách.

Široký sortiment kvalitních výrobků zajišťuje firmě Lavamac přední pozici na celosvětovém trhu prádelenské techniky. Zařízení značky Lavamac nachází své spokojené zákazníky ve více než 92 zemích po celém světě. Lavamac vyrábí profesionální prádelenskou techniku již více než 75 let. Výsledkem získaných zkušeností a know-how je kompletní řada výrobků vynikající kvality, jejichž spolehlivost a technické přednosti se již mnohokrát prokázaly. Všechny stroje jsou konstruovány tak, aby byly bezpečné a energeticky úsporné a zároveň splňovaly ty nejvyšší nároky kladené na zpracování materiálu.

Lavamac nabízí široký sortiment průmyslových prádelenských strojů - portfolio produktů.

Od roku 1997 má firma Pragoperun výhradní obchodní a servisní zastoupení značky Lavamac pro české kraje.