Příprava a realizace projektů

Pragoperun nabízí svým zákazníkům širokou paletu služeb spojených s přípravou a realizací projektu průmyslové prádelny. Ve spolupráci s projektanty firem Kannegiesser a Primus-Lavamac Vám pomůžeme navrhnout to nejefektivnější řešení Vašeho prádelenského provozu a budeme Vám nápomocni i jako konzultanti při realizaci celého projektu.

 

Zdravotnictví

Pomůžeme Vám vyřešit problém s praním zdravotnického prádla podle posledních poznatků tak, aby byly splněny  i ty nejpřísnější hygienické předpisy a normy při respektování ekologických i ekonomických parametrů. Neváhejte se na nás obrátit, máme s touto oblastí dlouholeté zkušenosti.

 

 

Komerční a samoobslužné prádelny

Nabízíme Vám pomoc s vybudováním či renovací profesionální prádelny, a to za pomoci robustní, spolehlivé a   hospodárné prádelenské techniky, včetně mincovníkového ovládání. Neváhejte se na nás obrátit, máme s touto oblastí dlouholeté zkušenosti.

 

 

 Hotely, penziony, ubytovací zařízení a restaurace

Plánujete-li stavět hotel, penzion či jiné ubytovací zařízení, rádi Vám pomůžeme se stavbou vlastní prádelny. Z mnohaletých zkušeností známe specifika těchto provozů a poradíme Vám, jak dosáhnout úsporného provozu při zachování vysoké kvality. Neváhejte se na nás obrátit, máme s touto oblastí dlouholeté zkušenosti.

 

 

Textilní, mlékárenský, elektronický průmysl

Perete ve vašem provozu prádlo zaměstnanců podle nejpřísnějších hygienických norem, včetně "superčistého" praní nebo praní plachetky na odstřeďování mléčných výrobků? Neváhejte se na nás obrátit, máme s touto oblastí dlouholeté zkušenosti.

 

 

Sociální sféra

Potřebujete ve Vašem zařízení (domově seniorů, ústavu sociální péče, dětském domově, LDN apod.) vyřešit problém s praním, sušením a žehlením ložního prádla, pracovních oděvů zaměstnanců, kuchyňského prádla či prádla Vašich obyvatel? Neváhejte se na nás obrátit, v této oblasti máme dlouholeté zkušenosti.

 

 

 Divadla a sportovní kluby

Chcete-li šetrně, ale účinně prát kostýmy a další provozní textilie ve Vašem divadle, pak jste na správné adrese. Stejně tak za Vás vyřešíme problém s praním a sušením stále špinavých dresů Vašich sportovců. Neváhejte se na nás obrátit, máme s touto oblastí dlouholeté zkušenosti.

 

 

Armáda

Chcete-li razantně snížit náklady na čištění oděvů a ekologicky šetrně nahradit chemické čištění, a to tzv. "mokrým čištěním", neváhejte se na nás obrátit, máme s touto oblastí dlouholeté zkušenosti. Pračky pro mokré čištění můžete zároveň využít i pro klasické praní oděvů.

 

 

Úklidové firmy

Potřebujete-li spolehlivé a snadno obsluhovatelné stroje pro praní Vašich úklidových mopů, neváhejte se na nás obrátit, máme s touto oblastí dlouholeté zkušenosti.

 

 

Jako příklad naší profesionální práce uvádíme vzorový projekt realizované prádelny.

Vzorový projekt prádelny