Technická podpora

Poradenství - nabízíme kompletní poradenský servis při zřizování nebo provozu průmyslových prádelen od návrhu zařízení, zhodnocení stavební části, ekonomické studie až po odbornou pomoc při spouštění zařízení nebo zpracování technických zpráv.

Inspekce a údržba - pro stroje Kannegiesser a Lavamac zajišťujeme několik stupňů inspekčních a údržbových programů dle přání zákazníka. Můžete si vybrat od základního stupně inspekce, kdy náš odborník hodnotí pouze stav strojů, ale další rozhodnutí již nechává na Vás až po plný servis údržby, kdy kompletně převezme starost a odpovědnost za technologii prádelny. Všechny programy jsou vždy připravovány ve spolupráci se zákazníkem tak, aby maximálně odpovídaly jeho představám a možnostem.

Teleservis - pro minimalizaci odstávek nabízíme především pro stroje Kannegiesser servisní službu TELESERVIS. Jedná se vlastně o napojení zařízení na naše servisní centrum pomocí modemu nebo internetového propojení. V případě nutnosti, a vždy pouze s Vaším souhlasem, je tak možné na dálku odstranit řadu problémů rychle a bez nutnosti zásahu servisního technika. Tento systém se již v praxi osvědčil u několika pracích linek, které u nás byly instalovány.

Školení - pro naše zákazníky nabízíme pravidelná školení ve výrobních závodech Kannegiesser nebo Lavamac. Školení jsou většinou zaměřena na správnou údržbu, odstraňování základních chyb a poruch a ovládání zařízení. Aktuální informace o termínech a programu školení Vám rádi poskytnou naši zaměstnanci.